Ajansroom’la yeniliklere kapı açın!

Ajansroom’la yeniliklere kapı açın!

Ajansroom’la yeniliklere kapı açın!

Ajansroom firma  ihtiyaçlarına yönelik içerik oluşturarak, etkinlik tasarlayan bir iletişim ajansı olarak kurulmuştur.

Ajansroom Medya, Yayıncılık Organizasyon Tanıtım Hizmetleri olarak kurulduğumuz 2017 yılından itibaren önemli ve kaliteli işlere imza attık. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik içerik oluşrurarak, etkinlik tasarlayan bir iletişim ajansı olduk. İçmimarlık ve mimarlık alanında etkinlikler düzenlemek ve yine bu alanda yayınlar çıkarmak bize ciddi bir tecrübe sağladı. Tüm bu tecrübeleri cebimize koyarak çıktığımız bu  yolda Ajansroom Medya olarak  TMMOB İçmimarlar Odası ile ortak önemli yayınlar çıkardık ve etkinlikler düzenledik. İçmimari ve mimarlık alanında etkinlikler, Süreli yayınlar, Akademik Kitaplar, Yıllık ajandalar, kataloglar çıkardık ve devam ediyoruz.

Sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimizle yarattığımız güven ilişkisi referanslarımızın da her geçen gün artmasına olanak sağladı. Kısa sürede müşteri portföyümüzü genişlettik, yapı ve içmimari alanlarında güçlü ilişkiler inşaa ettik. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek müşteri memnuniyeti arttırdık. iş ahlakı ve mesleki sorumluluğumuz ile müşterilerimize olan güven ilişkimizi kuvvetlendirdik. Ajansroom olarak çözüm ve sonuç odaklı yenilikçi hizmetlerimizden bazılarını şöyle sıralayabiliriz.

İçmimar Dergisi – Süreli Yayın

İçmimarlar Odası –Yıllık Ajanda

Akademik Dilde Mobilya Konferansları- Medipol Üniversitesi/İçmimarlık ve Çevre Tasarım Bölümü

Akademik Dilde Mobilya Kitabı

İçmimari Ürün Kataloğu 2019-2021

 

Vizyonumuz

Türkiye’de reklam ve organizasyon ajansları arasında, kaliteli hizmetin adı olup, bu anlayışımızla sağlam adımlarla büyümeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Ajans hizmetleri ve etkinlik organizasyonunda, hizmet verdiğimiz tüm sektörlerde, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmak. Sektörel gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak. Üretici-tüketici-nihai kullanıcı, üretici-üniversite-öğrenci işbirliğini güçlendirmek ve  verimliliği artırmak için çalışmak.

 

One thought on “Ajansroom’la yeniliklere kapı açın!

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir