Forum Interior İstanbul 2022

Ulusal ve uluslararası buluşmalara ev sahipliği yapacak olan Forum Interior İstanbul, sektörün deneyimli isimlerini, alanında önemli işlere imza atmış yaratıcı içmimarlık ve mimarlık ofislerini, tasarımcıları,üniversiteleri, üniversite öğrencilerini mimari ve iç mekana dair yeni uygulamalar ve ürünlerle buluşturan bir etkinlik olacak.

 

İçmimari ve mimari alanında kapsayıcı ve birleştirici bir platform olmak iddiası ile  yola çıkan Forum Interior İstanbul mimari ve iç mekan ürün ve tasarımlarını kulanıcıyla buluşturmayı ve sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirmeyi  hedefliyor. Konferans etkinliği ise içmimarlığın kapsam ve değerini, güncel uluslararası odaklarla tartışarak toplumun bu konudaki farkındalığını arttırmayı amaçlıyor.

 

Mobilya ve dekorasyon, mutfak, banyo, seramik, aydınlatma, duvar kaplamaları, zemin kaplamaları, kapılar, pencereler, dekoratif ve hediyelik eşyalar gibi iç mekanı oluşturan bir çok çok ürünün, içmimarlık ofislerinin tasarım ve uygulamaları ile birlikte görücüye çıkacağı, Üniversite öğrencilerinin etkinlik alanında yapacağı tasarımlarla Forum Interior İstanbul modern yaşam alanlarında estetik ve konfor sağlayacak çözümlerin odağı olacak.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir